Zемляки всіх країн, єднайтеся!

Переглядів: 165
21 січня 2019
Zемляки всіх країн, єднайтеся! фото

Нова громадська організація, започаткована ще в грудні минулого року, 14 лютого провела організаційні збори.

 

Назву її обирали «всім загалом» у два тури. У фінал вийшли «Громада», «Добро» та «Земляки», які й перемогли. Остаточна назва - «Zемляки» (перша буква латиницею не так через симпатії до європейського вибору, як для зручності реєстрації в плані оригінальності).

На зборах я від імені робочої групи передав умовну булаву Володимиру Кюрчеву, ректору ТДАТУ, який погодився очолити правління. Експертну раду очолить Анатолій Солоненко, ректор МДПУ, ревізійну комісію - Володимир Науменко, голова наглядової ради Всеукраїнського об’єднання кредитних спілок.

Пишу про все у майбутньому часі, оскільки статут поки що не зареєстрований. А ось добрих справ уже три: дві вистави з безкоштовними для глядачів квитками і аукціон картин на підтримку видання книги Сергія Авдєєнка і Михайла Колесника. Дякуємо всім учасникам, особливо виділю трьох.

Жан Брон придбав «Старого єврея» Михайла Колесника не для себе, а для музею в єврейському товаристві, відкриття якого заплановано на початок травня. Туди ж піде одна з двох робіт Тетяни Карайлієвої на єврейську тематику, які за дорученням народного депутата Євгена Балицького придбала його помічник-консультант Ніна Єфименко. Міському краєзнавчому музею дістанеться дивовижна «Кам’яна Могила» Михайла Колесника, яку за дорученням мера Сергія Мінька придбав заввідділом культури Михайло Семикін.

Куди піде «Черешня» 13-річної Каті Крючкової, я не знаю, але придбав її мій колегаісторик і товариш Сергій Передерій, голова Михайлівської райради. Йому особливе спасибі за те, що він правильно оцінює перспективи адміністративної реформи і розуміє: з Мелітополем михайлівцям буде краще.

Особлива подяка Аллі Колесник і Олександру Колчинському, які допомогли організувати і провести аукціон. Загалом велике спасибі всім учасникам аукціону, зборів та благодійної вистави.
Вірю, що все у нас вийде, адже ми того варті!

Миайло КУМОК

Имя:
Ваш комментарий:

Схожі події: