За честные выборы!

Переглядів: 118
5 березня 2019
За честные выборы! фото

25 февраля в Мелитополе в ДК им. Т. Шевченко состоялась первая встреча доверенных лиц кандидатов в президенты с медийщиками.

 

Ее вел Михаил Кумок, председатель правления Ассоциации журналистов Мелитополя, которая инициировала встречу. Он предложил собравшимся подписать декларацию «О честных выборах».

- Мы постарались убрать все проблемные моменты, здесь исключительно призыв к честному проведению выборов и готовность содействовать пресечению нарушений выборов, - заметил он в самом начале встречи.

На встрече присутствовали Виталий Гадомский, Юрий Есипенко, Алексей Булгаков, а также представители двух доверенных лиц: от Евгения Балицкого - его помощник-консультант Нина Ефименко, от Романа Романова - коллега по фракции «Самопомощи» в горсовете Александр Семенюк.

Трое доверенных лиц, присутствовавших на встрече, подписали декларацию, у представителей еще двух не возникло сомнений, что их руководители также подпишут документ.

Ранее декларацию уже подписали Андрей Беляев и Лариса Геркус, члены избирательной комиссии от кандидатов в президенты Юлии Литвиненко и Виталия Скоцыка соответственно.

Кроме того, присутствующим был продемонстрирован раздел на сайте «Реформы для людей» (zminyzp.org), на котором каждый желающий может задать кандидатам в президенты интересующий его вопрос, а доверенные лица кандидатов - дать ответ.

Также на встрече присутствовали представители ОБСЕ Сигрид Уттерман (Швеция) и Эдуард Нуху (Канада), задача которых - наблюдать за выборами в ряде избирательных округов, в том числе и Мелитопольском.

Документ открыт для подписания. Оригинал находится в Ассоциации журналистов Мелитополя по адресу: ул. М. Грушевского, 5.

ДЕКЛАРАЦІЯ «ПРО ЧЕСНІ ВИБОРИ»

Ми, довірені особи кандидатів у президенти України в Мелітопольському окрузі та їх представники в окружній комісії, домовилися про наступне.

Ми усвідомлюємо, що основою демократичного суспільства є вільні демократичні вибори, розуміємо важливість демократичного шляху розвитку України і об’єднуємо зусилля для захисту вільного волевиявлення громадян України.

Сьогодні чесність і прозорість виборів знову під загрозою, можливі масштабні фальсифікації. Такі спроби знищують майбутнє наших дітей і онуків. Наслідки їх можуть створити хаос, Україна ризикує зійти з демократичного шляху розвитку.

Дана заява покликана захистити право наших земляків на чесні вибори і, як наслідок, захистити демократичний шлях розвитку України.

Ми закликаємо виборців не дати втягнути себе в процес фальсифікації виборів і повідомляти про всі факти і спроби фальсифікацій до координаційної ради, яка в найближчі дні буде створена нами та представниками громадських організацій Мелітополя і району.

Ми також звертаємося до міжнародних спостерігачів із закликом допомогти захистити вільний вибір українського народу. Ми всі разом повинні зробити все, щоб під ногами фальсифікаторів «горіла земля» на Мелітопольщині та за її межами, щоб кожен фальсифікатор, від організатора до рядового виконавця, був названий публічно і справедливо покараний за співучасть у злочині.

Всі спроби сфальсифікувати вибори в Україні закінчувалися трагічно для тих, хто намагався це зробити. Це нікому не вдасться зробити і зараз.

Ми домовляємося про координацію зусиль і спільні дії щодо захисту права громадян України на чесні вибори і демократичного шляху розвитку країни.

Ми закликаємо всіх місцевих політиків, громадських лідерів підписати декларацію «Про чесні вибори».

Валерия ВОВК

Фото автора

Имя:
Ваш комментарий:

Схожі події: