Взаєморозуміння та діалог - запорука змін на краще!

Переглядів: 186
24 грудня 2018
Взаєморозуміння та діалог - запорука змін на краще! фото

Початок нового року є стартом нових ідей та довготривалих планів.

 

У старому ми завершуємо справи, залишаємо негаразди та будуємо мрії на майбутнє.

Шановні мешканці міста Мелітополя та району! Бажаю вам міцного здоров’я, успіхів, щастя та миру! Саме з цього привітання я хочу почати - адже інформаційний бюлетень виходить на межі 2018 та 2019 років і усі ми в новорічну ніч будемо бажати близьким, друзям, колегам саме цього. На жаль, я не брав участі в установчих зборах нової громадської організації, яким присвячений цей випуск. Причина була досить поважна: дружина подарувала мені сина. Отже, зараз я - щасливий батько вже трьох дітей.

Добробут кожної родини є запорукою успішної держави. Але світ навколо нас - це не тільки наша родина. Як бути по-справжньому щасливим, коли навкруги злидні та безлад, ворожнеча та війна? Саме тому я займаюсь не тільки розвитком власного бізнесу, але й політичними справами. Мене хвилює подальший розвиток країни, економічні та політичні процеси на благо держави і громадян.

Як депутат Запорізької обласної ради я постійно лобіюю інтереси нашої території. Кожна проблема, кожне звернення не залишаються поза моєю увагою. З 2015 року проведена значна робота, результат якої - велика допомога школам, дитсадкам, лікарням та мешканцям міста і району.

Але зараз про інше. Нашому суспільству сьогодні, як ніколи, потрібні діалог та злагода. Саме на це спрямована наша нова організація і саме тому я радий бути серед тих, хто починає справу, яка - впевнений! - буде доброю та успішною.

Олег БУРЯК, депутат
Запорізької обласної ради.

Имя:
Ваш комментарий:

Схожі події: