В центрі уваги – питання здоров’я та добробуту людей

Переглядів: 281
1 листопада 2018
В центрі уваги – питання здоров’я та добробуту людей фото

Спецпроект «УП.Життя» спільно з Міжнародним благодійним фондом «Альянс громадського здоров’я» створений з метою підтримки громадської відповіді на епідемії ВІЛ/СНІД, туберкульозу та вірусних гепатитів.

Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» є провідною недержавною професійною організацією, яка у співпраці з державними партнерами та громадськими організаціями здійснює істотний вплив на епідемію ВІЛ/СНІДу, туберкульозу, вірусних гепатитів та інші соціально небезпечні захворювання в Україні шляхом надання фінансової й технічної підтримки відповідних програм, якими охоплено понад 250 000 найбільш уразливих груп населення, що є найвищим показником у Європі.

«Альянс громадського здоров’я» є співорганізатором міжнародної конференції «Здоров’я в місті», яка відбудеться 13-14 вересня 2018 року в м. Одеса.

З 2012 року ця щорічна конференція зосереджує увагу на широкому колі тем, які стосуються питань здоров’я та добробуту людей –  здоровий спосіб життя громадян, здорове харчування, безпечна сексуальна поведінка, попередження вживання алкоголю та наркотиків, недопущення насильства, а також інших факторах, які впливають на здоров’я громадян у місті.

Більше про програму цьогорічної конференції та можливість участі за посиланням: https://cityhealthinternational.org/2018

Інформація з сайта life.pravda.com.ua

Имя:
Ваш комментарий:

Схожі події: