У Кирилівській ОТГ жителів закликають підписувати договори із місцевими лікарями

Переглядів: 256
5 жовтня 2018
У Кирилівській ОТГ жителів закликають підписувати договори із місцевими лікарями фото

У Кирилівці на базі Азовської амбулаторії загальної практики сімейної медицини створено медичне комунальне некомерційне підприємство, яке днями отримало ліцензію на провадження медичної практики.

Медична реформа в нашій країні, у першу чергу, була спрямована на створення мережі лікарів нової для України формації – лікарів загальної практики – сімейних лікарів. Вони повинні нести відповідальність за своїх пацієнтів і надавати гарантований мінімум медичної, психологічної та соціальної допомоги населенню.

Обов’язок сімейного лікаря – надання первинної медичної допомоги будь-якому хворому, незалежно від його віку та статі.

У цьому році в Кирилівській ОТГ було створено комунальне некомерційне підприємство «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» для надання первинної медичної допомоги населенню громади. Після подання відповідних документів, 4 жовтня, КНП «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» отримало ліцензію на провадження медичної практики.

Найближчім часом всі працівники Амбулаторій, ФАПів та ФП громади перейдуть до штату комунального некомерційного підприємства на чолі з директором Олександром Вишегородцевим.

– Сімейну лікувальну практику необхідно розглядати, як таку, яка забезпечує тривалу опіку за здоров’ям громадянина і всіх членів його сім’ї незалежно від характеру хвороби, стану органів і систем організму у всі періоди життя людини, – каже Олександр Вишегородцев.

Як зазначає директор КНП, на сьогодні є багато труднощів для нової ланки медицини на сам перед це кадрове забезпечення . Адже при досить високих цифрах випускників медичних закладів, лише незначна їх кількість залишається в медицині. Це, як правило, пов’язано з маленькою заробітною платнею, відсутністю соціальних гарантій та умов для молодих спеціалістів.

– Завдяки новій реформі та підтримці селищної ради ми можемо гарантувати гідну заробітну плату, тому КНП «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Кирилівської селищної ради запрошує на роботу сімейних лікарів та педіатрів, – говорить Олександр Євгенович.

 Керівництво КНП «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» нагадує, що фінансування КНП залежить від членів нашої громади. Чим більше жителів громади укладе договори з нашими лікарями тим більше коштів отримає комунальне некомерційне підприємство від Національної служби здоров’я України.

На сьогодні кирилівському КНП «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» є два сімейних лікаря – це Кузьменко Сергій Павлович та Сибільова Вікторія Андріївна. Щоб підписати із ними договори, треба прийти з паспортом, кодом та власним телефоном в пункти надання медичної допомоги громади. Всі договори, які були укладені до того із іншими лікарями з інших населенних пунктах, будуть анульовані, а ті громадяни, які вже зареєструвалися в системі, отримають код  для повторної реєстрації.

– Ми дуже чекаємо на жителів громади та сподіваємось на їхню обізнаність та розуміння ситуації. До грудня нам треба підписати якомога більше договорів із нашими лікарями. Від цього буде залежить фінансування медицини громади у наступному році. Чим більше ми отримаємо коштів від держави, тим активніше буде розвиватися медицина громади, тим краще ми зможемо надавати допомогу її жителям,- резюмував директор  КНП «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Олександр Вишегородцев.

Валерій КИРПИЧНИКОВ

Имя:
Ваш комментарий:

Схожі події: