ТОП-7 перших кроків обраного Президента

Переглядів: 175
2 травня 2019
ТОП-7 перших кроків обраного Президента фото

Бізнес прагне бачити чіткі пропозиції та кандидатури на посади, які зможуть підтримати трансформаційні процеси в країні, реалізувати важливі зміни, а не косметичні реформи.

 

Перший крок - подання на посади Генпрокурора та Голови СБУ, міністрів закордонних справ та оборони професіоналів з бездоганною репутацію та відсутністю зв’язків з олігархами.

Другий - презентація плану реформування правоохоронних органів з метою зниження тиску на бізнес та виконання цього плану новопризначеними особами.

Третій - перезапуск Нацагентства з питань запобігання корупції та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, підтримка діяльності НАБУ.

Четвертий - забезпечення макроекономічної стабільності, включаючи меморандум з МВФ щодо продовження співпраці, незалежності Нацбанку та підтримка політики низького дефіциту бюджету.

П’ятий - продовження структурних реформ, включаючи, але, водночас, не обмежуючись, наступні: реформи  ДФС, публічних закупівель, медична, продовження автоматичного відшкодування ПДВ та дерегуляції, децентралізація тощо.

Шостий - продовження структурних реформ, в т. ч., підтримка та ініціація законодавчих змін, починаючи з відкриття ринку землі та прозорої приватизації великих державних підприємств.

Сьомий - незалежність Антимонопольного комітету, Нацкомісії держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг і таке інше.

Анна Дерев’янко, виконавчий директор Європейської бізнес-асоціації

Имя:
Ваш комментарий:

Схожі події: