С кем останется мелитопольская «Самопомощь»

Переглядів: 89
17 квітня 2019
С кем останется мелитопольская «Самопомощь» фото

Лидер «Самопомощи» Андрей Садовый сообщил, что часть людей покинет фракцию. Чью сторону примут представители мелитопольской организации партии?

 

«Найближчим часом частина народних депутатів від «Самопомочі» покине фракцію. Парламент доживає останні місяці і політики визначаються зі своїм майбутнім та потенційними новими попутниками.

Як би не склалась доля тих, хто вирішить покинути «Самопоміч» в цей момент, і якими б не були їх мотиви, я хочу подякувати їм за їхню працю. Не скурвились, не зраджували виборців і принципи, робили те, що могли, хоча були у значній меншості.

«Самопоміч» чекає непросте внутрішнє перегрупування. Ми йдемо в процес формування нового складу кандидатів, який відбудеться за принципом «відкритих списків». Далі підуть ті, для кого це дійсно справа життя», - сообщил на своей странице в «Фейсбуке» лидер «Самопомощи» А. Садовый.

Останется ли с ним мелитопольская организация партии, мы уточнили у Романа Романова, руководителя фракции «Самопомощь» в Мелитопольском городском совете.

- Мы остается в «Самопомощи» и искать «новых попутчиков» не собираемся, - отметил Р. Романов.

Юлия ОЛЬХОВСКАЯ, «МВ»

Фото из открытых источников

Имя:
Ваш комментарий:

Схожі події: