Писати про хороше завжди приємніше

Переглядів: 188
24 грудня 2018
Писати про хороше завжди приємніше фото

Бути єдиними - важлива річ, дуже актуальна для України. Коли розколоті захід і схід, складно зібрати воєдино цілу країну.

 

Починати потрібно з малого, з локального. Візьмемо хоча б наш Мелітополь. Місто по праву вважається інтеркультурною столицею України. Але хто, крім самих членів міських національно-культурних товариств, знає, як живуть у нашому місті ті ж греки, євреї чи кримські татари? Хто, крім самих студентів, знає про їхні проблеми і радощі? Хто, крім обмеженого кола людей, знає про справжні таланти нашого міста?

Ось так і живемо. Славимося тим чи іншим на всю Україну або навіть за її межами, але не знаємо про це в межах рідного міста.
Мета журналістики - інформувати суспільство. Так чому б не почати інформувати суспільство про щось інше, крім вічно оточуючих нас проблем: систематичних ДТП, підвищення тарифів і скарг на комунальників, які нічого не роблять. Окрім цього навколо відбувається багато
хорошого.

«Ми разом» створена для того, щоб знайомити городян з людьми і традиціями, з трохи іншим боком
життя Мелітополя. Існує думка, що журналісти люблять писати про погане. Стає зрозуміло, звідки вона взялася, як тільки відкриваєш стрічку новин абсолютно будь-якого інформаційного сайту.

Насправді це не так. Повірте, писати про хороше нам набагато приємніше, ніж висвітлювати проблеми. «Ми разом» - це можливість і для себе самої відволіктися від щоденних проблем і присвятити частину робочого часу написанню добрих і світлих матеріалів.

Валерія Вовк ,
кореспондент «МВ».

Имя:
Ваш комментарий:

Схожі події: