Моя родина, як і наше місто в цілому, - інтеркультурна

Переглядів: 225
26 січня 2019
Моя родина, як і наше місто в цілому, - інтеркультурна фото

- Мій тато був родом з Росії, а у мами тато був грек, а мама - росіянка.

 

Про російську культуру і традиції ми знаємо багато, а мені дуже хотілося б, щоб грецькій культурі приділялося трохи більше уваги.

За розповідями рідних, грецькій родині дідуся, Жана Миколайовича Захарі, жилося важко: в ті часи іноземні громадяни були під пильною увагою. Йому навіть довелося змінити своє ім’я Жан на слов’янське Іван, щоб отримати документи.

Мене завжди приваблювала Греція - красою, міфами й історією моїх предків. Із самого дитинства моєю мрією було відвідати цю країну, і коли мрія здійснилася, їхати зовсім не хотілося. Там я себе відчувала якось інакше: спокійно, з почуттям задоволеності. У мені всього чверть грецької крові, але там я відчувала її в повній мірі.

Грецьке товариство в Мелітополі - одне з найстаріших і активно працює, але завжди хочеться більшого. Щоб у нашому місті проходили фестивалі грецької музики і танцю, ярмарки з участю запрошених гостей, які передавали б нам свій досвід, а ми їм - свій. Щоб наші свята відзначалися яскравіше, щоб пам’ятні турніри, які проводяться в грецькому товаристві, частіше висвітлювалися в ЗМІ.

Я дуже люблю своє місто і нікуди переїжджати не хочу. Я колись задавала питання своєму дідусеві: чи хотів би він повернутися на батьківщину? А він відповів: «Моя батьківщина тут». Я погоджуюся з його словами. Батьківщина там, де ти народився і виріс.

Але забувати про батьківщини своїх предків не можна. На жаль, в Греції у мене родичів немає, а ось в Росії багато, і ми намагаємося підтримувати контакти. Як би там не було, нехай невелика, але частка отчого краю присутня в мені, а я - в них.

Дар'я БУРЯК, мама двох дітей

Имя:
Ваш комментарий:

Схожі події: