Ілюзія здорового глузду VS Вілкул

Переглядів: 206
13 березня 2019
Ілюзія здорового глузду VS Вілкул фото

В Мелітополі побував кандидат у президенти Олександр Вілкул. Мене особисто цей візит повернув «на зємлю грєшную».

«Страшно далеки они от народа» - слова Леніна минулими вихідними приміряла до себе. Якось останнім часом я собі створила комфортний світ - близькі мені люди розділяють мої політичні і суспільні переконання, знайомі також здебільшого тверезо дивляться на ситуацію в країні.

І соціальні мережі створюють враження, що навкруги мене багато людей, які розуміють: реформи Україні необхідні, війна на сході розв’язана і підтримується російською владою, з північним сусідом ми навряд чи зможемо повернутися до стану «ми же братья» і все таке.

Але шо я вам скажу. Це все ілюзія. Яка 8 березня розбилася об візит в Мелітополь кандидата від «Опоблоку» Олександра Вілкула.

Повна зала Палацу культури ім. Т. Шевченка. За моїм враженням - це дійсні, а не проплачені, прихильники кандидата. Повна зала людей, які сміються над жартами, що 8 Березня хочуть відмінити ті чоловіки, хто вже дуже «оєвропилися».

Повна зала людей, які аплодують заявам, що влада хоче їх усіх знищити, особливо пенсіонерів, щоб не платити пенсії.

Повна зала людей, які вірять заявам кандидата, що обіцяє «накачать деньгами» промисловість, прям наступного дня після того, як його оберуть.

Кандидата, який каже приблизно таке: конфлікт без миротворців вирішити не вдасться. Бо якісь накурені чи п’яні представники однієї чи іншої сторони обов’язково виповзуть і почнуть стріляти. Але миротворці не повинні бути з НАТО - це не сподобається РФ. Але і миротворці з РФ не годяться. Треба запросити представників нейтральних країн - Білорусі, наприклад...

Ну і так далі «по мєлочі».

І кожна з таких заяв зустрічається бурхливими оплесками. Тобто усі ці мелітопольці вірять кандидату Вілкулу і тому, як він бачить країну - щоб приблизно так, як до Революції гідності, тільки ще ближче до «старшого брата».

Трохи втішило тільки те, що переважна більшість присутніх була віку 50+. Натомість молоді було геть небагато.

А ще повеселилася із кількості правоохоронців. Близько двох сотень на одного кандидата. Підходи до Палацу культури вже з дев’ятої ранку буди перекриті. І хлопці до одинадцятої, коли шоу відбулося, вже геть знудилися - пили кавку, спілкувалися, позіхали... А іще ж були тітушки з зонтіками. Чи то щоб від зельонки Вілкула захищати, чи то щоб від любові народної відбиватися в разі чого...

Юлія ОЛЬХОВСЬКА

Фото автора

Имя:
Ваш комментарий:

Схожі події: