Воно само

Переглядів: 89
7 жовтня 2019
Воно само фото

Більше місяця в дворі мелітопольської мерії товчуться будівельники - деренчать шуруповьортами та болгарками і воняють цигарками. Мабуть, знову будують «руській центр».

 

Пригадуєте, два с гаком роки тому, коли редакція «МВ» вирішила, що треба знести аварійну веранду та добудувати приміщень, мерія і підконтрольні меру ЗМІ чуть на пси не зійшли, репетуючи, шо тут нардеп і «МВ» «руській центр» будують. І перевірочки приходили, і патріотично настроєні громадяни «нєгодовалі». Так редакція ж будувала з дозволами та погодженнями. А от чи погоджувала мерія своє будівництво?

Ще 5 вересня ми подали запит в мерію: хто, коли і кому видавав дозвіл на будівництво? Нам повідомили: інформацію треба збирати довго, тому відповідь отримаєте не через 5 днів, як регламентує Закон про доступ до публічної інформації, а через 30 днів. Місяць пройшов, і ми отримали фантастичну відповідь за підписом віце-мера Олександра Щербакова.

«...Інформація щодо наявності документів дозвільного характеру на виконання будівельних робіт з реконструкції будівлі виконкому... відсутня». Іще раз: у міськраді немає інформації щодо законності будівництва у будівлі міськради.

Ну, тобто «воно само» там шось будується і все. Кльово ж!