Тарифний «ой»

Переглядів: 133
18 червня 2019
Тарифний «ой» фото

Чим ближче вибори, тим більше галас.

 

Під стінами мелітопольської мерії 18 червня відбувся тарифний мітинг. Містяни, яких організували на акцію депутати від «Опоблоку», вимагали відмінити підвищення вартості теплопостачання, встановлене рішенням виконкому в квітні цього року. Ним вартість послуги теплопостачання збільшувалася більше ніж на 20 відсотків.

На момент протестної акції (підозрюю, що якраз через її проведення) рішення вже було в екстреному порядку скасоване. Міський голова Сергій Мінько на увесь «Фейсбук» повідомив, що така-сяка директорка ТОВ «Тепло-Мелітополь» (правонаступника тепломережі) встановила безпідставно високі тарифи. І це не айс, тому міська влада ініціює відміну того рішення, дуже прискіпливо буде вивчати усі обставини, а директорку покарає.

І це відверто смішно. Бо дуже важко припустити, що вартість будь-якої послуги, що встановлює КП (а засновником і вигодоотримувачем ТОВ «Тепло-Мелітополь» є наразі і комунальне підприємство, тобто громада міста), встановлювалась без відома і узгодження з міською владою. Тобто перші особи (мер і його заступники) запросили Олену Ялсукову керувати тепломережею, підтримали її проект реформування підприємства, узгодили тарифи на виконкомі, а тепер кажуть: ой, це не ми, ми нічого не знали.

Проте влада мала «держать лицо», тому до мітингувальників вийшла віце-мер Ірина Рудакова (гендерна рівність в дії, ага. Неоднозначні рішення приймають чоловіки, а до розлючених людей має йти жінка). Вона намагалася запевнити городян, що влада вдячна за критику, помилку вже виправлено тощо. Але не Ірину Володимирівну хотіли бачити учасники акції. «Мінько, виходь!» - кричали вони, не даючи слова чиновниці. Та і навряд чи потрібні були людям її пояснення.

Людям було потрібно, по-перше, «поділитися» емоціями, а по-друге, виконати замовлення організаторів мітингу - незадовго до виборів показати, що діюча влада, яку в Мелітополі уособлює С. Мінько, геть погана, тому треба обирати нову владу (і звісно, лише представник «Опоблоку» Євген Балицький стане для міста месією).

Видається, що результатами мітингу вони мають бути задоволені - емоцій так точно було через край.