Іноді краще говорити!

Переглядів: 167
14 травня 2019
Іноді краще говорити! фото

Чергове підтвердження тому отримала днями.

 

Деякі депутати Запорізької обласної ради у соцмережах голосно раділи звільненню прокурора Запорізької обласної прокуратури Валерія Романова. Цю важливу для регіону інформацію ніяк не коментували в офіційних джерелах. Ба, навіть на прямий усний запит нашого журналіста в облпрокуратурі промимрили щось «нєвнятноє» - мовляв, ніякої інформації у нас немає.

Але вже наступного дня на тому ж таки сайті облпрокуратури з’явилося повідомлення: «Деяким політиканам з явно вираженими медичними діагнозами дійсно не до вподоби принципова позиція керівництва прокуратури області, тож, розповсюджуючи «фейки», вони продовжують прагнути дестабілізувати інформаційний простір та налагоджену роботу прокуратури регіону» і пропозиція до ЗМі - звертатися за коментарями.

Тон заяви досить сумнівний як для офіційного. Та наголосимо на тому, що за коментарями ЗМІ таки зверталися - і їх не отримали. Видається, що прес-служба на той момент не знала, вирішене питання про звільнення чи ще ні. От і мають тепер на весь світ «нєгодовать» на депутатів та журналістів.

Офіційні особи не можуть не відповідати на запити журналістів.

Але рекомендація «говорити» стосується кожного.

Не мовчіть, якщо бачите несправедливість, якщо зазнаєте утисків, не мовчіть, якщо знаєте про проблему і знаєте, як її вирішити, говоріть, про те, що наболіло, і те, що вас хвилює.

І про всяк випадок нагадаю редакційні телефони: 097-443-78-60, 067-614-61-66. Говоріть з нами!