Гра в хованки

Переглядів: 101
4 вересня 2019
Гра в хованки фото

Вже півмісяця пройшло з моменту «зміни влади» в Мелітополі. Одним з останніх розпоряджень екс-мера Сергія Мінька стало призначення на посаду заступника міського голови Олександра Щербакова.

 

Молодий підприємець відомий своїми товариськими стосунками з колишнім віце-мером Іваном Федоровим. Вони навчалися в одному класі, потім разом вели бізнес. Очевидно - для Сергія Мінька це ще одна «надійна» людина у місцевій владі.

Читачам, напевно, було б цікаво дізнатися про Олександра Щербакова більше. Але на жаль, до спілкування з пресою він виявився не готовий.

«Мелитопольским ведомостям» повідомили лише біографію чиновника. Народився у 1988 році у Мелітополі. У 2008 році закінчив ЗНУ за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». Працював економістом на Мелітопольському м’ясокомбінаті, був директором ТОВ «Візард-груп», «Енерго-груп».

За біографію - дякуємо.

Але хочемо повідомити, що чиновник не може собі дозволити «відмахуватися» від ЗМІ за допомогою прес-служб та відписок. Бо за журналістами стоять ті самі люди, які, як би це банально не звучало, платять зарплатню панові Олександру. І, впевнена, вони б точно хотіли знати, чого вартий новий зам сам по собі, а не як товариш І. Федорова.

На жаль, ховатися від ЗМІ - погана звичка, яку переймають все більше чиновників. У Запоріжжі мер Володимир Буряк, до прикладу, жодного разу не провів прес-конференції для усіх журналістів, лише для приязних. Тому у вівторок, 3 вересня, міські ЗМІ об’явили йому бойкот. У Мелітополі С. Мінько вже два роки як припинив спілкування зі ЗМІ, які вважає «не дружніми». А теперішній президент Володимир Зеленський так і взагалі вирішив, що журналісти йому не потрібні. В Раді зареєстровано законопроект 1083 - про «цифровий концтабір» - тотальний контроль за мобільною мережею і провайдерами.

Мені здається, чи ця гра в хованки від влади справді лише перший крок до обмеження свободи слова?